TELTO PT s.r.o. = kvalita, profesionalita, serióznost,...

Podklady pro nabídku

zakladovedesky.czPodklady pro nabídku

Podklady pro nabídku

Vážený zákazníku,

těší nás Váš zájem o naši práci. Níže naleznete seznam nezbytných podkladů pro zpracování nabídkové ceny na dodávku spodní stavby pro Váš RD / jinou stavbu.

1) celková situace, ze které bude zřejmé výškové osazení a umístění stavby na stavební parcele

2) půdorys základů s vyznačením PT a UT ve všech rozích objektu (původní terén (PT) a upravený terén (UT)) – pokud je vyznačeno v situaci, nemusí být na výkrese základů

3) půdorys přízemí

4) řezy (postačí řezy základy vč. skladby konstrukce)

5) půdorys ležaté kanalizace + zakreslení ostatních prostupů (chrániček) deskou – přívod vody, elektropřípojka, např. prostupy – vývody pro zahradní osvětlení, zahradní altán, a dalších možných prostupů (tepelné čerpadlo, přípojka pro budoucí vnější bazén,…)

6) technická zpráva

7) radonový průzkum, inženýrsko-geologický průzkum (byl-li realizován)

8) telefonické spojení na projektanta – pro případ operativního řešení případných nesrovnalostí PD

V případě dodání výše uvedených podkladů Vám rádi zpracujeme cenovou nabídku. Bude-li Vám některý z výše uvedených podkladů chybět, můžeme Vám být příp. nápomocni s jeho získáním.

Bez výše uvedených podkladů není možné vytvořit seriózní nabídku. A jelikož nám velmi záleží na spokojenosti našich zákazníků, dbáme na to, aby naše nabídky byly pouze seriózní.

Pokud nebudete chtít ztrácet čas s přípravou výše uvedených podkladů, rádi Vám s tím pomůžeme. Stačí, když nám zašlete kompletní projekt vč. průzkumů a my si již z Vašeho projektu sami vybereme potřebné podklady.

Těšíme se na případnou budoucí spolupráci s Vámi.

za tým TELTO PT s.r.o.

Ing. Slavomil Novotný
jednatel společnosti