TELTO PT s.r.o. = kvalita, profesionalita, serióznost,...

O nás

Nahlédněte, jak pevné jsou naše základy.

KDO JSME?

Jsme zkušení specialisté na základové desky – Váš  spolehlivý dodavatel prvotřídních základových desek za seriózní ceny.

CO DĚLÁME?

Již 15 let se specializujeme výhradně na základové desky. Naší doménou jsou základové desky pod dřevostavby, kde splňujeme přísné požadavky výrobců. Zakládání pasivních domů je u nás samozřejmostí.

CO MÁME ZA SEBOU?

Máme za sebou řadu realizovaných základových desek a kvalita naší práce je osvědčena více než 140 spokojenými zákazníky. Máme praktické zkušenosti se zakládáním pasivních domů.

Historie

Na přelomu roku 2005 a 2006 došlo k restrukturalizaci ve společnosti TELTO spol. s r. o., kdy se celá stavební výroba vyčlenila a přesunula do nově vzniklé úzce specializované společnosti TELTO PT s.r.o.. Tato nová společnost se „staronovými“ zaměstnanci plynule pokračuje v úzké specializaci ZAKLÁDÁNÍ STAVEB, zavedené v původní společnosti od roku 2002.

Základová deska od společnosti TELTO PT s.r.o. se brzy stává pojmem, neboť jako specialisté na základové desky splňujeme přísné požadavky výrobců dřevostaveb na přesnost a rovinnost základových desek pod dřevostavby.  Jsme spolehlivým dodavatelem předních výrobců dřevostaveb v České republice, zároveň realizujeme základové desky přímo pro koncové zákazníky těchto firem.

S příchodem pasivních domů do ČR se setkáváme s novou výzvou – již v roce 2008 jsme zakládali jako jedni z prvních v ČR pasivní dům, pro jehož založení jsme zvolili pěnosklo (štěrk z pěnového skla).

Kvalita naší práce je osvědčena více než 140 spokojenými zákazníky. Více o našich službách naleznete zde.

Základové desky realizujeme téměř po celých Čechách. Působíme v těchto krajích: Jihočeský, Středočeský, Praha, Západočeský, Vysočina, Karlovarský (ve zbylých českých krajích je možné se individuálně dohodnout).

V roce 2018 si nás vybral odborný časopis Dřevo&stavby jako odborného partnera pro sérii článků na téma základové desky pro dřevostavby, které budeme mimo publikaci v časopise uveřejňovat i zde na našem webu.